Aug 24 BEZCEĻU FESTIVĀLS ZANTE 2019 - Two Wheels Adventures

Aug 24 BEZCEĻU FESTIVĀLS ZANTE 2019

Reģistrējies šī gada jaudīgākajam bezceļu notikumam – Zantes Bezceļu festivālam 2019. 

Jau 24. augustā Kandavas novada Zantes pagasta ”Lasīšu” karjerā pulcēsies visdažādākie bezceļu braucēji, lai cīnītos par uzvaru dažādās klasēs un disciplīnās. 

   Šogad esam apvienojuši divus pasākumus – dubļu apļu seriālu CanAm Trophy Latvia, kurā startēs kvadracikli un apvidus automašīnas un Tūrisma kausu, kurā šoreiz iespējams startēt motocikliem, kvadracikliem, automašīnām un pat velosipēdiem. Katram savā sacensību klasē. 

   Neiztrūkstoši arī šogad būs nakts brauciens automašīnām. Savukārt mazajiem skatītājiem esam sarūpējuši piepūšamās atrakcijas un bezpedēļu velo sacensības, bet lielajiem ikgadējo zaļuballi, kurā spēlēs muzikants no Talsiem Arnis Blūms-Blūmanis.  

Reģistrēšanās CanAm Trophy šeit: http://www.canamtrophy.lv

 Reģistrēšanās Tūrisma kausam šeit: http://www.trofi.lv/registracija/nez1/reg_auto_tur.php 

DATUMS: 24.08.2019.

SĀKUMS:  09:00 

STARTA VIETA:  Kandavas novada, Zantes pagasts, “Lasīšu” karjeras

TŪRISMA TRASE: meža ceļi, meža takas, grūti izbraucamas purvainas un smilšainas stigas, izcirtumi, smilšu karjeri, tūrisma punkti.

PAPILDUS INFO: 

Bezpedāļu velo sacensības: 

Reģistrācija no plkst. 12:30 līdz 13:30 Starts 14:00 

Sacensības notiek divās vecuma grupās: līdz 2.g.v. un 3-4. g.v. 

Bērniem sacensību laikā noteikti jāvelk ķivere, dalība sacensībās bez maksas. 

DIENAS KĀRTĪBA (tiks papildināta):

09:00 – STARTS CanAm Trophy dubļu apļiem (kvadro un auto)

11:00 – STARTS Tūrisma kausam (moto, kvadro, auto un velo) 

14:00 – STARTS Bezpedāļu velo sacensībām (bērni līdz 4 g.v.) 

20:00 – STARTS Automašīnu naktsbraucienam

20:00 – Zaļumballe

23:00 – Apbalvošana visām klasēm

NOLIKUMI: 
CanAm Trophy Latvia nolikums (kvadro un auto)

Tūrisma kausa nolikums (moto, kvadro,auto un velo)  

Sacensību vietā darbosies bufete: DĒKAINIS (ikdienā Rīga, Baložu iela 12)

CanAM Trophy 2019
Tūrisma Kauss 2019
Dalības maksa
Reģistrēšanās
Rezultāti
CanAM Trophy 2019

KLASES: 

  •   “ATV Hobijs” – individuāli startējošs sportists ar kvadraciklu;

  •   “ATV 750” – individuāli startējošs sportists ar kvadraciklu;

  •   “ATV 1000” – individuāli startējošs sportists ar kvadraciklu;

  •   “CT1” – individuāli startējošas ekipāžas ar CT1 kategorijas automašīnu;

PIRMAIS STARTS: 9:00

 

REĢISTRĒŠANĀS: http://www.canamtrophy.lv 

Tūrisma Kauss 2019

KLASES: 

  • Automašīnas Standarta

  • Automašīnas Side by Side

  • Motocikli

  • Kvadracikli

  •  Velo

 

MOTO ieskaites dalībnieki startē komandā pa divi. Mototehnika dalās divās kategorijās motocikli un kvadracikli. Ja kādā no šīm divām ieskaites grupām, piesakās mazāk par piecām komandām, šīs ieskaites grupas var tikt apvienotas.

 

VELO ieskaites dalībnieki startē komandā pa divi.

 

AUTO ieskaites dalībnieki startē individuāli (visa veida pašizvilkšanās līdzekļi atļauti). Au- tomašīnas dalās divās kategorijās Standarta un Side by Side.

 

Mototehnika:motocikla un kvadracikla markai, tilpumam un svaram nav nozīmes. Sacensībās var piedalīties visa veida motocikli un kvadracikli, kas piemēroti bezceļu braukšanai un visi tiks vērtēti vienā kopīgā vērtējumā atbilstoši klasei.

 

Sacensību dalībnieku uzdevums: Veikt uzdoto maršrutu paredzētajā laikā, sasniegt un atzīmēties visos trasē izvietotajos kontrolpunktos un iespējami precīzi veikt Speciālos Uzdevumus (SU).

Speciālais uzdevums:Moto un kvadru klasēm sacensību noslēgumā jāveic speciālais uzdevums – trases izbraukšana smilšu karjerā.

 

Punkti:Orientēšanās sastāvēs no dažāda veida un grūtības pakāpes punktiem un leģendām (pēc noteikta maršruta izbraucamiem trases posmiem). Daļa punktu būs apmeklējami piebraucot ar mototehniku līdz punktam, daļa punktu būs jāapmeklē pieejot ar kājām, lai saudzētu apkārtējo vidi. Kā arī būs jāapmeklē kultūras punkti, kuros jāizpilda kāds konkrēts uzdevums. 

 

Maršruta un punktu ielāde:apmeklējamie punkti un leģendas, sacensību dalībniekiem būs pieejami gpx. faila formātā. Failu būs pieejams lejupielādēt organizatoru mājas lapā pēc 22. augusta.

Vai arī dalībnieki var izmantot BlackBox 4x4aplikāciju, kuru iespējams lejupielādēt tikai Android viedtālruņos. Šajā aplikācijā būs jau sagatavoti trases punkti un leģendas, kā arī šajā aplikācijā jau uzreiz sacensību laikā ir iespējams atzīmēt paņemtos punktus, ielādējot tajā fotogrāfijas.

Sacensību dalībnieki, kuriem nav iespējams izmantot BlackBox 4x4aplikāciju, paņemtos punktus sacensības beigās tiesnešiem atrādīs fotogrāfiju veidā.

 

Mums zināmās viedtālruņu programmas, kuras atbalsta gpx. faila ielādi:

- GPXviewer 
- Backcountry Navigator 
- Osmand +  
- MyTrails  
- MotionX-gps 
 
Plašāka informācija par precīzu sacensību norisi un vērtēšanu tiks publicēta drīzumā. 
 
Dalības maksa

CanAm Trophy dalībniekiem: 

ATV (kvadricikliem) piesakoties un apmaksājot dalības maksu līdz 18.augustam – 50 EUR no vienas vienības, piesakoties un apmaksājot dalības maksu pēc 18. augusta 65 EUR, ja dalībnieks vēlas veikt reģistrāciju un dalības maksu veikt pasākuma dienā – 80 EUR.

CT1 un CT2 automašīnu kategorijās, piesakoties un samaksājot dalības maksulīdz 18.augustam – 60 EUR no auto, piesakoties un samaksājot dalības maksu pēc 18. au- gusta – 85 EUR, ja dalībnieks vēlas veikt reģistrāciju un dalības maksu veikt pasākuma dienā – 100 EUR.

 

Tūrisma kausa dalībniekiem: 

Dalības maksa automašīnu kategorijās un mototehnikas kategorijās piesakoties un veicot samaksu līdz 1.augustam– 80 EUR no komandas, piesakoties un veicot samaksu pēc 1.au- gusta – 100EUR, piesakoties un veicot samaksu pasākuma dienā –120 EUR. Patstāvīgie sacensību dalībniekiem kas pieteikušies iepriekš samaksu var veikt sacensību dienā.

Dalības maksa velo kategorijā, piesakoties un veicot samaksu līdz 1.augustam - 50 EUR no komandas, piesakoties un veicot samaksu pēc 1.augusta – 60EUR, piesakoties un veicot samaksu pasākuma dienā – 70 EUR.

 

Dalības maksu iespējams pārskaitīt uz organizatora bankas kontu, norādot komandas nosaukumu un klasi, kurā plānots startēt:

 MPK “apPasaule”

REĢ NR. 40008125198 

Swedbank, SWIFT kods: HABALV22

konta nr. LV97HABA0551020272338

Reģistrēšanās

CanAm Trophy dalībniekiem: http://www.canamtrophy.lv

 

Tūrisma kausa dalībniekiem: http://www.trofi.lv/registracija/nez1/reg_auto_tur.php

Rezultāti

Sacensību rezultāti atrodami šeit: http://www.trofi.lv/2019/08/zante-trophy-2019-rezultati/